Property Sale
Sale
$1,250,000
From:
To:
Sq Ft2,525DeedBook 9391, Page 913Recorded4/2/2019
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $26,173 | -0.6% |
| 2024 | $26,337 | +40.1% |
| 2023 | $18,800 | -0.4% |
| 2022 | $18,871 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1890
401 Second St.
Residential
451 Jersey Ave.
Residential
453 Jersey Ave.
Residential
224 Third St.
Residential
335 York St.
Residential