Property Sale
Sale
$625,000
Sq Ft1,811DeedBook 9635, Page 419Recorded1/28/2022
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,881 | -0.6% |
| 2024 | $8,936 | +40.1% |
| 2023 | $6,379 | -0.4% |
| 2022 | $6,403 | +4.5% |
Year Built: 1910
136 De Kalb Ave.
Residential
243 Beacon Ave.
Residential
124 Broadway
Residential
215 Jewett Ave.
Residential
27 Wright Ave.
Residential