Property Sale
Sale
$940,000
From:
To:
Sq Ft6,200DeedBook 9393, Page 384Recorded4/5/2019
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $24,168 | -0.6% |
| 2024 | $24,319 | +43.4% |
| 2023 | $16,959 | -0.4% |
| 2022 | $17,023 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1900
108 Morris St.
Residential
210 Washington St.
Residential
48 Bright St.
Residential
69 Clifton Pl.
Residential
158 Mercer St.
Residential