Property Sale
Sale
$383,475
DeedBook 9479, Page 319Recorded3/13/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,074 | -0.6% |
| 2024 | $19,194 | +1641.8% |
| 2023 | $1,102 | -0.4% |
| 2022 | $1,106 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2002
15 Warren St.
Residential
15 Warren St.
Residential
143 Morgan St.
Residential
369 Fifth St.
Residential
369 Fifth St.
Residential