Property Sale
Sale
$545,000
From:
To:
DeedBook 9248, Page 827Recorded10/24/2017
From:
To:
Year Built: 1895
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,177 | -0.6% |
| 2024 | $12,253 | +40.1% |
| 2023 | $8,747 | -0.4% |
| 2022 | $8,779 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1895
9 Astor Pl.
Residential
219 Clerk St.
Residential
53 Bentley Ave.
Residential
221 Clerk St.
Residential
271 Pacific Ave.
Residential