Property Sale
Sale
$2,180,250
DeedBook 9283, Page 839
Year Built: 1919
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,573 | -0.6% |
| 2024 | $3,595 | +40.1% |
| 2023 | $2,566 | +0.0% |
| 2022 | $2,566 | — |
Year Built: 1919