Skip to content

421 West Side Ave.Jersey City, NJ 07304

Last Sale Date
Jan 29, 2024

Property Information

Block20802
Lot39
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page208

Assessment

Land Value:$302,400
10%
Improvement Value:$2,578,800
90%
Total Assessment$2,881,200

Sale
$0