Property Sale
Sale
$275,000
DeedBook 9342, Page 68
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,021 | -0.6% |
| 2024 | $7,065 | +40.1% |
| 2023 | $5,043 | -0.4% |
| 2022 | $5,062 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1920
170 Bergen Ave.
Residential
87 Wade St.
Residential
42 Lexington Ave.
Residential
69-71 Arlington Ave.
Residential
9 Claremont Ave.
Residential