Property Sale
Sale
$133,477
DeedBook 9358, Page 488
Year Built: 1909
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,654 | -0.6% |
| 2024 | $5,689 | +40.1% |
| 2023 | $4,061 | -0.4% |
| 2022 | $4,077 | +4.5% |
Year Built: 1909
139 Grant Ave.
Residential
19 Clarke Ave.
Residential
128 Stegman St.
Residential
113 Clarke Ave.
Residential
97.5 Orient Avenue
Residential