Property Sale
Sale
$42,500
DeedBook 3317, Page 1170
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,571 | -0.6% |
| 2024 | $4,600 | +40.1% |
| 2023 | $3,283 | -0.4% |
| 2022 | $3,296 | +4.5% |
Year Built: 1948
77 Sterling Ave.
Residential
293 Stevens Ave.
Residential
600 Ocean Ave.
Residential
598 Ocean Ave.
Residential
238 Mc Adoo Ave.
Residential