Property Sale
Sale
$275,511
From:
To:
Sq Ft590DeedBook 9681, Page 873Recorded7/14/2022
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1895
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,473 | -0.6% |
| 2024 | $5,507 | +56.0% |
| 2023 | $3,530 | -0.4% |
| 2022 | $3,544 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1895
132 Lincoln St.
Residential
132 Lincoln St.
Residential
27 Thorne St.
Residential
164 Hutton St.
Residential
132 Lincoln St.
Residential