Property Sale
Sale
$60,000
DeedBook 5132, Page 24
Year Built: 1850
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,022 | -0.6% |
| 2024 | $4,047 | +40.1% |
| 2023 | $2,889 | -0.4% |
| 2022 | $2,900 | +4.5% |
Year Built: 1850
314 Danforth Ave.
Residential
181 Mc Adoo Ave
Residential
72 Suburbia Court
Residential
34 Ocean Ave.
Residential
73 Terhune Ave.
Residential