Property Sale
Sale
$232,000
From:
To:
DeedBook 8957, Page 547Recorded2/19/2014
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,746 | -0.6% |
| 2024 | $5,782 | +40.1% |
| 2023 | $4,127 | -0.4% |
| 2022 | $4,143 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1968
21 Glen Lane
Residential
181 Lembeck Ave.
Residential
82 Greenville Ave.
Residential
147 Lembeck Ave.
Residential
9 College Street
Residential