Property Sale
Sale
$95,000
DeedBook 5722, Page 286
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,603 | -0.6% |
| 2024 | $5,638 | +40.1% |
| 2023 | $4,024 | -0.4% |
| 2022 | $4,039 | +4.5% |
Year Built: 1980
44 Sherman Ave.
Residential
63 Sherman Pl.
Residential
108 Palisade Ave.
Residential
510 Palisade Ave.
Residential
264 Ninth Street
Residential