Property Sale
Sale
$860,000
From:
To:
Sq Ft4,246DeedBook 9721, Page 455Recorded1/17/2023
From:
To:
Year Built: 2022
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2023 | $6,211 | -0.4% |
| 2022 | $6,234 | +4.5% |
| 2021 | $5,963 | +3.5% |
| 2020 | $5,762 | -8.2% |
From:
To:
Year Built: 2022
From:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.