Property Built
Built
Year Built: 1890
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,611 | +58.2% |
| 2024 | $9,237 | +40.1% |
| 2023 | $6,594 | -0.4% |
| 2022 | $6,619 | +4.5% |
Year Built: 1890
179.5 Oakland Ave.
Residential
183 Oakland Ave.
Residential
99 Booraem Ave.
Residential
65 Washburn St.
Residential
35 Montrose Ave.
Residential