Property Sale
Sale
$60,000
DeedBook 8792, Page 70
Year Built: 2010
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,358 | -0.6% |
| 2024 | $1,366 | +40.1% |
| 2023 | $975 | -0.4% |
| 2022 | $979 | +4.5% |
Year Built: 2010
1209 Summit Ave.
Residential
1209 Summit Ave.
Residential
1209 Summit Ave.
Residential
44 Sherman Ave.
Residential
71 North St.
Residential