Property Built
Built
Year Built: 1909
Year Built: 1909
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,550 | -0.6% |
| 2024 | $8,604 | +40.1% |
| 2023 | $6,142 | -0.4% |
| 2022 | $6,165 | +4.5% |
Year Built: 1909
227 Columbia Ave.
Residential
152 Nelson Ave.
Residential
106 Poplar St.
Residential
89a Leonard St.
Residential
86 Graham St.
Residential