Property Sale
Sale
$353,000
From:
To:
Sq Ft972DeedBook 9222, Page 275Recorded7/25/2017
From:
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,780 | -0.6% |
| 2024 | $7,829 | +40.1% |
| 2023 | $5,588 | -0.4% |
| 2022 | $5,609 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1966
225 St.Pauls Ave.
Residential
225 St.Pauls Ave.
Residential
225 St.Pauls Ave.
Residential
225 St.Pauls Ave.
Residential
225 St.Pauls Ave.
Residential