Property Sale
Sale
$210,000
DeedBook 8863, Page 695
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,516 | -0.6% |
| 2024 | $6,557 | +40.1% |
| 2023 | $4,680 | -0.4% |
| 2022 | $4,698 | +4.5% |
Year Built: 1961
10 Huron Ave.
Residential
10 Huron Ave.
Residential
10 Huron Ave.
Residential
10 Huron Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential