Property Sale
Sale
$310,000
From:
To:
Sq Ft524DeedBook 9757, Page 234Recorded7/6/2023
From:
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,078 | -0.6% |
| 2024 | $5,110 | +40.1% |
| 2023 | $3,648 | -0.4% |
| 2022 | $3,661 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1966
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential