Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook 8732, Page 352
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,219 | -0.6% |
| 2024 | $7,265 | +40.1% |
| 2023 | $5,186 | -0.4% |
| 2022 | $5,205 | +4.5% |
550 Summit Ave.
Commercial
550 Summit Ave.
Commercial
217 Dwight St
Commercial
550 Summit Ave.
Commercial
311 Palisade Ave.
Commercial