Property Sale
Sale
$350,000
From:
To:
Sq Ft1,507DeedBook 9298, Page 628NU CodeOther non-arm's-length (26)Recorded4/13/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,662 | +1.3% |
| 2024 | $10,525 | +0.8% |
| 2023 | $10,443 | -0.0% |
| 2022 | $10,448 | +7.6% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1925
37 Livingston Ave
Residential
37 Hamilton Ave
Residential
51 Madison Ave
Residential
48 Linden Ave
Residential
33 Madison Ave
Residential