Property Sale
Sale
$98,000
DeedBook 4813, Page 347
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,830 | +1.3% |
| 2024 | $6,742 | +0.8% |
| 2023 | $6,689 | -0.0% |
| 2022 | $6,693 | -0.5% |
Year Built: 1920
690 Elm St
Residential
152 Oakwood Ave
Residential
175 Maple St
Residential
182 Seeley Ave
Residential
373 Hickory St
Residential