Property Sale
Sale
$650,000
From:
To:
Sq Ft1,925DeedBook 9648, Page 803Recorded3/12/2022
From:
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,255 | +1.3% |
| 2024 | $15,058 | +0.8% |
| 2023 | $14,941 | -0.0% |
| 2022 | $14,948 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 1967
48 Devon Terr
Residential
183 Davis Ave
Residential
274-276 Wilson Ave
Residential
34 E Midland Ave
Residential
63 E Midland Ave
Residential