Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5993, Page 23
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,236 | -17.4% |
| 2024 | $2,706 | +82.0% |
| 2023 | $1,487 | +2.1% |
| 2022 | $1,456 | +0.0% |
Year Built: 1920
435 79th St
Residential
435 79th St
Residential
435 79th St
Residential
7505 Palisade Ave
Residential
7505 Palisade Ave
Residential