Property Built
Built
Year Built: 1930
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,711 | +7.3% |
| 2024 | $2,527 | +20.2% |
| 2023 | $2,101 | +2.1% |
| 2022 | $2,058 | +0.0% |
Year Built: 1930
7111 Palisade Ave
Residential
301 79th St
Residential
7805 Broadway
Residential
7812 Hudson Ave
Residential
7805 Broadway
Residential