Skip to content

255 Rt 3 E #202aSecaucus, NJ 07094

Built 1980
Commercial

Last Sale Price
$130,000
Last Sale Date
Feb 26, 2025

Property Information

Block141
Lot8
QualifierC2021
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionOFFICE
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage901
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$38,900
42%
Improvement Value:$54,700
58%
Total Assessment$93,600

Sale
$130,000

From:

To:

Sq Ft901DeedBook 9890, Page 804Recorded4/2/2025

Property Built

Built

Year Built: 1980