Skip to content

2215 New York AveUnion City, NJ 07087

Last Sale Date
Mar 10, 2025

Property Information

Block124
Lot14
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityUnion City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2F-CHURCH
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage8,344
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$400,000
21%
Improvement Value:$1,481,900
79%
Total Assessment$1,881,900

Sale
$0