Skip to content

2201 New York AveUnion City, NJ 07087

Last Sale Date
Nov 4, 2024

Property Information

Block124
Lot19

Sq Footage---
Acreage0.17

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,050,000
46%
Improvement Value:$1,250,000
54%
Total Assessment$2,300,000

Sale
$0