Property Built
Built
Year Built: 1966
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,135 | -34.4% |
| 2024 | $16,972 | +4.3% |
| 2023 | $16,270 | +1.2% |
| 2022 | $16,080 | +2.7% |
Year Built: 1966
108 41st St
Residential
505 Central Ave
Residential
1201 New York Ave
Residential
3805 Park Ave
Residential
315 22nd St
Residential