Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1903
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,119 | +3.3% |
| 2024 | $10,768 | +4.3% |
| 2023 | $10,322 | +1.2% |
| 2022 | $10,202 | +2.7% |
Year Built: 1903
1304 Central Ave
Residential
1406 West St
Residential
1216 Bergenline Ave
Residential
522-20a 7th St
Residential
1604 Central Ave
Residential