Property Sale
Sale
$222,544
From:
To:
Sq Ft854DeedBook 9629, Page 123NU CodeCOAH housing (21)Recorded1/10/2022
From:
To:
Year Built: 2012
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,297 | +2.0% |
| 2024 | $5,192 | -1.7% |
| 2023 | $5,282 | +0.7% |
| 2022 | $5,245 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 2012
5901-03 Jefferson St
Residential
5901-03 Jefferson St
Residential
5901-03 Jefferson St
Residential
5901-03 Jefferson St
Residential
5901-03 Jefferson St
Residential