Property Sale
Sale
$104,000
From:
To:
Sq Ft20,132DeedBook 7311, Page 15NU CodeOther non-arm's-length (26)Recorded6/28/2004
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,157 | +2.1% |
| 2024 | $1,134 | -1.7% |
| 2023 | $1,153 | +0.7% |
| 2022 | $1,145 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1900