Property Sale
Sale
$100,000
From:
To:
Sq Ft1,216DeedBook 6264, Page 965Recorded10/7/2016
From:
To:
Year Built: 1954
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,648 | +6.4% |
| 2024 | $5,309 | +5.4% |
| 2023 | $5,039 | +1.4% |
| 2022 | $4,967 | +2.7% |
From:
To:
Year Built: 1954
106 Allison Ave
Residential
1922 N Olden Ave
Residential
2412 Madison Ave
Residential
23 Glen Stewart Dr
Residential
9 Devon Ave
Residential