Property Sale
Sale
$182,500
Sq Ft1,152DeedBook 6440, Page 1068Recorded5/10/2021
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,378 | +6.4% |
| 2024 | $6,936 | +5.4% |
| 2023 | $6,583 | +1.4% |
| 2022 | $6,489 | +17.6% |
Year Built: 1960
130 Ardsley Ave
Residential
124 Keswick Ave
Residential
5 Hawthorne Ave
Residential
28 Keswick Ave
Residential
4 Sherbrooke Rd
Residential