Property Sale
Sale
$133,875
From:
To:
Sq Ft1,202DeedBook 6334, Page 609Recorded7/19/2018
From:
To:
Year Built: 1945
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,688 | +6.4% |
| 2024 | $8,167 | +5.4% |
| 2023 | $7,751 | +1.4% |
| 2022 | $7,641 | +2.7% |
From:
To:
Year Built: 1945
28 Kinney Dr
Residential
17 Bruce Ln
Residential
1196 Parkside Ave
Residential
211 Pingree Ave
Residential
400 Latona Ave
Residential