Property Sale
Sale
$137,000
DeedBook 2577, Page 275
Year Built: 1960
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,335 | +6.4% |
| 2024 | $6,895 | +5.4% |
| 2023 | $6,544 | +1.4% |
| 2022 | $6,451 | +2.7% |
Year Built: 1960
14 Chelmsford Dr
Residential
9 Great Woods Dr
Residential
7 Acton Ave
Residential
1271 Lower Ferry Rd
Residential
1195 Lower Ferry Rd
Residential