Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,269 | +6.7% |
| 2024 | $2,127 | +1.2% |
| 2023 | $2,101 | -6.3% |
| 2022 | $2,243 | +2.6% |
Year Built: 1920
47 Park La
Residential
218 Johnston Ave
Residential
103 Hollywood Dr
Residential
605 Johnston Ave
Residential
441 Lynwood Ave
Residential