Property Sale
SaleMulti
$146,000
DeedBook 3066, Page 96
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,891 | +6.7% |
| 2024 | $8,333 | +1.2% |
| 2023 | $8,233 | +6.5% |
| 2022 | $7,728 | +2.3% |
Year Built: 1960
14 Brown Dr
Residential
115 Miry Brook Rd
Residential
6 Farm Brook Dr
Residential
4 Sutton Dr
Residential
8 Tekening Way
Residential