Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,774 | +6.7% |
| 2024 | $3,538 | +1.2% |
| 2023 | $3,495 | -6.3% |
| 2022 | $3,730 | +2.6% |
Year Built: 1920
506 Johnston Ave
Residential
383 Lynwood Ave
Residential
1 Scammell Ave
Residential
113 Parker Pl
Residential
429 Lynwood Ave
Residential