Property Sale
Sale
$185,000
Sq Ft998DeedBook 6535, Page 1408Recorded9/25/2023
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,010 | +6.7% |
| 2024 | $3,759 | +1.2% |
| 2023 | $3,713 | -3.3% |
| 2022 | $3,838 | +2.7% |
Year Built: 1925
44 Charlotte Ave
Residential
910 Norway Ave
Residential
19 Charlotte Ave
Residential
20 Coolidge Ave
Residential
48 Ribsam St
Residential