Property Sale
Sale
$204,000
Sq Ft1,419DeedBook 6422, Page 519Recorded11/23/2020
Year Built: 1936
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,071 | +6.7% |
| 2024 | $4,753 | +1.4% |
| 2023 | $4,686 | -10.9% |
| 2022 | $5,260 | +3.0% |
Year Built: 1936
76 Julia Ave
Residential
129 Andrew St
Residential
39 Redfern St
Residential
623 E Brown St
Residential
77 Fitz Randolph Ave
Residential