Skip to content

Broad St(Unit B01)Trenton, NJ 08620

Last Sale Date
Oct 31, 2024

Property Information

Block2266
Lot1
QualifierB01
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page221

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2021$683+1.3%
2020$674+4.7%
2019$644+3.0%
2018$625+15.3%
Property History

Property Sale

Sale
$0