Property Sale
Sale
$219,000
From:
To:
Sq Ft960DeedBook 6207, Page 1211Recorded12/2/2014
From:
To:
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,108 | +6.7% |
| 2024 | $6,662 | +1.2% |
| 2023 | $6,581 | +4.1% |
| 2022 | $6,319 | +5.1% |
From:
To:
Year Built: 1961
359 Sharps La
Residential
17 Braver Dr
Residential
5 Black Pine Dr
Residential
28 Beaumont Rd
Residential
23 Bolton Rd
Residential