Property Sale
Sale
$365,000
Sq Ft1,735DeedBook 6464, Page 734Recorded11/17/2021
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,603 | +6.7% |
| 2024 | $9,001 | +1.2% |
| 2023 | $8,892 | -0.3% |
| 2022 | $8,919 | +3.4% |
Year Built: 1973
1176 Ydv-Allentown Rd
Residential
3 Stanworth La
Residential
18 Claridge Dr
Residential
4 Stanworth La
Residential
1170 Ydv-Allentown Rd
Residential