Property Sale
Sale
$200,000
DeedBook 6166, Page 964
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,174 | +2.0% |
| 2024 | $6,051 | +3.2% |
| 2023 | $5,865 | +1.4% |
| 2022 | $5,784 | +1.3% |
Year Built: 1952
94 Lakedale Dr
Residential
111 Villanova Dr
Residential
702 Polk Ave
Residential
1547 Ohio Ave
Residential
245 Stevens Ave
Residential