Property Sale
Sale
$151,000
DeedBook 2743, Page 65
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,736 | +2.0% |
| 2024 | $8,562 | +3.2% |
| 2023 | $8,299 | +1.4% |
| 2022 | $8,184 | +1.3% |
Year Built: 1958
15 Cresthill Rd
Residential
6 Rosetree Lane
Residential
13 Hillsdale Rd
Residential
288 Fieldboro Dr
Residential
106 Fieldboro Dr
Residential