Property Sale
Sale
$420,000
DeedBook 5894, Page 117
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,557 | +2.0% |
| 2024 | $9,366 | +3.2% |
| 2023 | $9,079 | +1.4% |
| 2022 | $8,953 | +1.3% |
Year Built: 1960
17 Vander Veer Dr
Residential
37 Pine Knoll Dr
Residential
62 Pine Knoll Dr
Residential
3 Tower Pl
Residential
70 Pine Knoll Dr
Residential