Property Sale
Sale
$1
DeedBook 6549, Page 395
Year Built: 2021
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,957 | +2.0% |
| 2024 | $14,658 | +721.9% |
| 2023 | $1,783 | +1.4% |
| 2022 | $1,759 | +1.3% |
Year Built: 2021
5 Dogleg Lane
Residential
41 Birdie Way
Residential
117 Ketterer Court
Residential
30 Carla Way
Residential
18 Marilyn Court
Residential